SOĞUTMA SUYU POMPALARI  
Soğutma suyu pompaları (deniz suyu pompaları , flexible impellerli pompalar ...) genelde marin motorların tatlı sularını soğutmada kullanılır. Fanlı pompaların aksine hava yapma, sudan kesilince tekrar emme yapamama gibi sorunlar çıkarmaz. Impeller lastik döndüğü sürece emme yapmaya devam eder.Marin motorların tatlı sularını soğutmanın yanında; güverte yıkamada, havuzlarda ve kullanım amacına uygun şekilde hazırlanarak istenilen yerde kullanılabilir.
   
TATLI SU VE YAĞ KULERLERİ  
Motorlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda, çeşitli boy ve ölçülerde kuler imalatı yapılmaktadır.Tatlı su kulerlerinde motorun üzerine akuple edilerek kullanılan kulerlerin yanı sıra , motor bunun için uygun değilse harici bir yere bağlanarak kullanılan "bordo tipi" tabir edilen tatlı su kulerleri bulunmaktadır. Sıcak daldırma galvaniz ve tutyalama sayesinde ürün korozyona karşı son derece sağlamlaştırılmıştır. Yağ kulerlerinde standart olarak imalatı yapılan üç farklı boyun haricinde ihtiyaca göre de imalat yapılmaktadır.
 
EGZOST MANİFOLDLARI  
Karadan marin tipine çevrilecek olan ; 6 silindir Man Motorlar , 6C- 6B serisi ve KTA-19 Cummins motorlar için seri olarak egzost manifoldu üretilmektedir. Orijinal marin motorlar için de imalat yapılmaktadır. Bunların içinde 610, 760 Hp orijinal marin Man motorlar , 6 silindir 360 Hp orijinal marin Daewoo motorlar ve 6 silindir 270 Hp ve 340 Hp orijinal marin Yanmar motorlar için sulu egsozt manifoldları bulunmaktadır. Motorunuzun cinsi ve ihtiyaçları doğrultusunda özel imalat seçeneği mevcuttur. Tatlı su kulerlerinde olduğu gibi sıcak daldırma galvaniz ve tutyalama sayesinde korozyona karşı korunmaktadır.